EFES Şantiye Proje Programı *136 TL x 6 taksit* Denemesi BEDAVA*
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Şantiye Proje

İnşaat ve Mühendislik Firmaları için Muhasebe Programı
 Bilgilenmek için TIKlayın
Nasıl satın alınır       
21 gün ücretsiz   Ömür boyu kullanım 136 TL x 6 taksit
 
 resim görmek için TIKlayın
Kolay Ekonomik           Kaliteli
 
Borçlu Müşteriler Listesi - Mizan Cari Hesap Ekstresi - Hesap Dökümü
Çek Senet ve Nakit Akımı Personel, Banka Hesabı ve Kasa Defteri
 
Şantiye Proje Tahsilat Ödeme  Tablosu Şantiye Proje Gelir Gider  Tablosu
 
Öğretici ve Kolay Program Ekonomik ve Kaliteli Program
Cep Telefonuna Uygun Rapor Tablet PC'ye Uygun Rapor
       
 
 Programı indirmek için tıklayın
 
Program deneme sözleşmesini okumak için   tıklayın
 
 
 
 
EFES Şantiye Proje  programı inşaat muhasebesi, şantiye muhasebesi ve proje muhasebesi için kullanılır. Günlük ticari işlemler bilgisayara kaydedilir ve cari hesaplar takip edilir. Kaydedilen bilgilerden yararlanarak, inşaat, şantiye veya proje bazında, gelir-gider ve tahsilat-ödeme tabloları alınır.
İnşaat muhasebesi:Bir veya daha  fazla inşaatı olanlar, günlük muhasebe işlerini bu programla kolayca yaparlar. Sonra, bugüne kadar görmedikleri raporları bu programdan alırlar. Hem inşaat muhasebesi tutarlar hem de her inşaat bazında gelir ve gideri görürler.
Proje yönetimi:Proje yöneticisi mali konturol için masasındaki bu programdan yararlanır. Elemanların gün boyunca bilgisayara kaydettikleri mali bilgiler süzülerek proje yönetisinin ekranına gelir.
Gider analizleri: Şantiye ve proje giderlerinizi kendi belirleyeceğiniz kıstaslara göre analiz edersiniz. Örneğin her bir inşaat, şantiye veya projenizin işçilik, demir ve çimento harcamalarının ne olduğunu istediğiniz zaman anında görürsünüz.
Proje parasal hesap takibi: Proje bazında çalışan bir firmanız var ve her bir projenin gelir giderini izlemek ve proje bütçesini kontrol etmek istiyorsanız bu programda o da mümkün.
Cari Hesap Takibi
EFES Şantiye Proje programı ile şantiye, proje, araç ve benzeri hesaplarının yanında tüm cari hesaplarınızı da  takip edersiniz. Kimden ne alacağınız var, kime ne borcunuz var bir TIK ile karşınıza gelir. Hesap ekstresi alıp,  müşterileriniz ile hesap mutabakatını anında sağlarsınız. Kasanıza giren ve çıkan paraları görürsünüz. Nakit planlaması yaparsınız.
e-Posta ile gönderme: Gelir gider tablosu, mizan, hesap dökümü gibi raporları İnternet'ten, e-posta ekinde gönderirsiniz.
Excel çıktı: İsterseniz raporlar bir MS Excel dosyası şeklinde alırsınız.
Faks gönderme: Bilgisayara takılı faks modem kartı var ise hesap ekstresi kağıda yazdırmadan, direk bilgisayardan, müşteriye faks olarak gönderirsiniz.
Teknik Bilgiler
EFES Şantiye Proje programı MS Windows 8, 7, XP ve Vista'da çalışır. Tek veya çok terminalli kullanılır. Çok terminalli kullanırken ana bilgisayar sıradan bilgisayar olabileceği gibi, bir sunucu(server) da olabilir. Windows'a yüklü bir yazıcı veya yazıcısız da çalışır.
Hesaplar Avucunuzda
Programla beraber USB anahtar bellek veriyoruz. İşinizde kullandığınız EFES Şantiye Proje programını, evinizde veya seyahatte, USB anahtar belleği bilgisayara takarak kullanırsınız.
 Peki... Ya Destek
Programı nasıl kullanmaya başlayacağınız, akıcı, anlaşılır bir dille ve resimli örneklerle programın içindeki öğretim malzemelerinde var. Ayrıca her ekranda neyi nasıl yapacağınız tek-tek anlatılıyor. Yani destek her an yanınızda ve parmağınızın ucunda.
Uzaktan destek: Gerekirse sizin bilgisayarınızla İnternet'ten bağlantı kurarak uzaktan destek veriyoruz.
Özel Ek
Programa, kendinize has ek yaptırmak isterseniz onu da karşılıyoruz. 1987 yılından beri programcılık tecrubemizi hizmetinize sunuyoruz. Özel ek açıklaması için tıklayın. 
21 Gün Bedava Kullanın
Programı şimdi İnternet'ten ücretsiz indirin, orijinal haliyle 21 gün hiç bir ücret ödemeden kullanın. Beğenirseniz ücretsiz 8 GB USB anahtar bellek ve ömür boyu kullanım lisans faturanız ile beraber, kapınıza ücretsiz kargo teslimi dahil, 
Fiyatı: 690 TL +%18KDV = 136 TL x 6 taksit.
  
  
  
         

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi: 3/7/2015