EFES Ön Muhasebe Programı indir * 77 TL x 6 taksit denemesi BEDAVA  
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

ÖN MUHASEBE PROGRAMLARI içinde EN KOLAYI

EFES Ön Muhasebe Programı

 Programı bedava yükleyip 21 gün bedava kullanmak için şimdi tıklayın
Deneme sözleşmesini okumak için tıklayın
 
 

EFES Ön Muhasebe programı ile müşteri, tedarikçi ve diğer hesaplar takip edilir. Kasa defteri, çek ve senetler takip edilir. Fatura kesilir. Ürün ve malzeme stokları kontrol edilir.

Ürün alımları ve satışları depo fişi ile bilgisayara kaydedilir. Müşterilere açık fatura veya kapalı fatura kesilir. Satışlar karşılığında alınan para, çek, senet, havale/EFT ve kredi kartı tahsilatı, alımlar karşılığında tedarikçilere yapılan ödemeler, günlük işlemlerle bilgisayara kaydedilir ve istenirse tahsilat makbuzu kağıda yazdırılır.

Ön muhasebe kullanıcısı olarak detaylı kasa defteri, müşteri borçları ve tedarikçi alacaklarını izlemek için programda birçok rapor vardır. Muhasebe yetkilisi vadeli tahsilatlar ve vadeli ödemeleri kolaylıkla izleyerek nakit darlığına düşmemek için gerekli önlemleri alır.

Alacakları zamanında tahsil etmek için borçlu müşteriler listesini inceleyen ön muhasebe sorumlusu, istediği müşterinin hesap hareketlerini istediği detayda inceleyerek, zamanında yapacağı girişimlerle tahsilatları arttırır.

Ön muhasebe sorumlusu müşterilerle veya tedarikçilerle hesap mutabakatını yapmak için EFES Ön Muhasebe programından alacağı hesap ekstresini internet aracılığıyla ilgili kişiye gönderebilir. Birçok rapor MS Excel, PDF dosyası veya e-posta dosyası olarak da gönderilebilir.

Tablet PC'ye uygun rapor: Hesap dökümü ve alacak listesini tablet PC'de, cep telefonunda kullanmak veya e-posta ile göndermek için hazır rapor vardır.

EFES Ön Muhasebe programında müşteri ve tedarikçi hesabı gibi, istenirse banka hesabı, personel hesabı ve gider hesabı da takip edilebilir.

Perakende satışta depo ve satış cari işlemi entegre kaydedilirken istenirse, tahsilat kaydı da otomatik yapılır.

Stok kontrol: EFES Ön Muhasebe programında ürün ve malzeme stokları da yakından izlenir. Olası kayıplar önlenir. Satın alma, satış, konsinye, iade, tamirat ve diğer amaçlarla firmanıza gelen ve giden ürün ve malzeme stokları programa kaydedilerek kontrol altına alınır. Bir stok ne zaman, nereden gelmiş; nereye gitmiş, kaça gitmiş, ıskonto yapılmış mı yapılmamış mı; kim teslim almış, kim teslim etmiş; şimdiki mevcut miktarı nedir, hangi tedarikçi referans numarası veya firmanızın fiş, fatura numarası ile gelmiş gitmiş, istediğiniz detayda stoklar izlenir.

Barkod: İş hacmi yüksek ve hızlı çalışılan firmalarda günlük stok giriş ve çıkışlarını programa kaydederken, dikkat eksikliği ve acele sebebiyle hatalı giriş çıkış yapılmaktadır. İstenirse, EFES Ön Muhasebe programında stok giriş çıkışlarında barkod okuyucusu kullanılarak hatalar önlenir.

Asgari stok seviyesi:EFES Ön Muhasebe programında, mevcut miktarları belli bir sınırın altına düştüğünde istenmeyen durumların ortaya çıkabileceği ürün ve malzemeler için asgari stok seviyesini izlemek mümkündür. Program bu tür stoklar için çeşitli uyarılarla dikkatinizi çeker ve zamanında önlem almanızı sağlar.

Fatura ayarı:  Yazıcınız varsa her türlü yazıcıda, her türlü kağıda ve her türlü fatura yazdırılır. Kendinize uyan fatura ayarını sürükle bırak yöntemiyle kolaylıkla yaparsınız.

 MS Excel ’de müşteri veya ürün kartlarınız varsa onları bu ön muhasebe programına kolaylıkla transfer edebilirsiniz. Birçok raporu Excel veya PDF dosya olarak alırsınız.

Teknik:EFES Ön Muhasebe programı Windows 7, 8, XP veya Vista işletim sistemi altında gerek 32 bit gerekse, 64 bit bilgisayarlarda kusursuz çalışır.

Eğitim:Programı en kolay ve en hızlı şekilde kullanmaya başlamanızı sağlayan resimli öğretim ve kullanım kılavuzu program içinde vardır. Her ekranda neyi nasıl yapacağınızı basitçe anlatan yardım düğmesi vardır. İstediğiniz şeyi istediğiniz an kendi kendinize öğrenirsiniz.

Bilgileri bir kişi programa kaydederken,  yönetici de raporları inceleyebilir. Yani bilgisayar ağında bilgi paylaşımlı kullanılabilir. Ayrıca şube ve merkez arasında, internetten bilgi alışverişi yapmak mümkündür.

En çok aranan ve en iyi ön muhasebe programını internetten ücretsiz indirip kullanmaya başlamanız 2 dakika sürer. Program bir bilgisayarda 21 gün bedava kullanılır. 8 GB USB anahtar  bellek ile istediğiniz bilgisayarda ömür boyu çalışır.

Sayfa başına git >>>

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:24/11/2014