EFES Sipariş Takibi Programı * Denemesi BEDAVA
Bilgisayar Uzmanlık Ltd.Şti. İstanbul 1987 Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  

EFES Sipariş Takibi Programı

   Satın almak için TIKlayın
     
21 gün ücretsiz kullanın
 Programı indirmek için tıklayın
Programı bilgisayarınıza ücretsiz indirmek için deneme sözleşmesini okudum kutusunu tıklayıp doldurun ve BEDAVA İNDİR düğmesini TIKlayın
Program deneme sözleşmesini okumak için TIK layınız  
 
            
 
 
 
 
 
 
 
 
 Örnek sipariş fişi görmek için tıklayın
Sipariş fişi örneği
 
Tüm programlar
     
Sipariş Takibi Satış Kontrol Stok Takibi
Siparişin Faksla Onayı Satınalma Programı Barkod Kullanımı
Entegre Kullanım Teklif Takibi İrsaliye Kesme
Sipariş Kontrol Teklif Yönetimi Yetki Kısıtlama
Asgari Stok Uyarısı Deneyerek Öğrenme Denemesi Bedava
     
EFES Sipariş Takip Programı Nedir?
Firmaların satış, alış, teklif ve sipariş takibi yaptıkları bir programdır. Sipariş takibi, teklif vermeyle başlar veya tekliften bağımsız yapılır.  Benzer şekilde alış da teklif toplama ile başlar veya teklif toplamadan bağımsız yapılır. Bu program satış kontrol, satış takip işlerinin de yapıldığı bir sipariş yazılımıdır da. 
Siparişin Faksla Onayı
Çok kere müşteriler telefon ile teklif verirler. Ama sözlü ifadeler yanlış anlaşmaya sebep olur. Müşterinizin telefonda verdiği siparişi detaylı şekilde bilgisayara kaydettikten sonra müşteriye faks gönderip siparişini onaylamasını istersiniz.
Siparişin e-Posta Onayı
Sipariş onayı, müşteriye faks çekme yerine e-posta göndererek de yapılır.
Entegre Kullanım
Sipariş takibi programı aynı anda birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Satış servisinin kaydettiği siparişlerin sevkıyatını depo görevlisi kendi bilgisayarından yapar. Böylece sipariş takibi ile stok takibi entegre çalışır. Yöneticiler siparişin durumunu kendi bilgisayarından anında görür.
Sipariş Kontrol
Sipariş teslim zamanının gecikmemesi son derece önemlidir. Bu sipariş takibi programında sipariş teslimat tarihi yakın takiple izlenir ve gerekli önlemler alınır. Programda siparişin sevkıyat kaydı yapılırken, sevkıyat miktarı sipariş miktarından fazla ise ekranda uyarı belirir. Kullanıcının hata yapması anında ve iş işten geçmeden önlenmiş olur.
Teklif Yönetimi
Satış öncesi müşteriye teklif verme ve mal alım öncesi tedarikçiden teklif alma işleri yapılır. Bu sipariş takibi programı ile her iki teklif türü işlemleri kolayca yapılır. Satış yetkilisi tekliflerin satışla sonuçlanıp sonuçlanmadığını, müşteri ve satıcıların teklif satış performansını anında ekranında görür.
Satınalma Programı
Bu sipariş takibi programı aynı zamanda satınalma programı olarak da kullanılır. Satınalma takip işlerinde tedarikçiden teklif isteme, uygun olan teklif tedarikçiye sipariş gönderme işleri programda kolayca yapılır. 
Stok Takibi
EFES Sipariş Takip ile aynı zamanda stok takibi işlerini de yaparsınız. Standart stok takibi programında ne varsa bu program da var. Satış sipariş sevkıyatını yaparken program otomatik olarak bekleyen siparişleri ve stok mevcutlarını azaltır. Benzer şekilde satın alma siparişleriniz geldiğinde, depo giriş işlemi yapılırken, program beklenen siparişleri azaltır ve stok mevcutlarını arttırır. Asgari stok seviyesi:   İstenilen stok için asgari stok miktarı belirlenir ve depo işlemleri sırasında, asgari stok seviyesinden aşağıya düşen stoklar için ekrana uyarı gelir. Ayrıca, istendiği zaman, asgari miktarın altına düşen stoklar ekrana getirilir.
Satış Kontrol
Satış takip etmek isteyenlerin, nereye ne satıldı kaç tane satıldı, kaç liradan satıldı gibi sorularına bir tık ile cevap bulabildiği bu satış kontrol programı yılların tecrübesi ile hazırlanmış bir satış yazılımıdır.
İrsaliye Kesme
Bu sipariş yazılımında ek bir iş yapmadan sevk irsaliyesini de kesersiniz.
Barkod Kullanımı
Bu sipariş takibi programında, depo işlemleri sırasında, istenirse, standart bir barkod okuyucusu kullanılır. Böylece hatasız ve süratli bilgi girişi sağlanır.
Yetki Kısıtlama
Bu sipariş yazılımı çok kişi tarafından kullanılırken her kişinin her bilgiye ulaşması istenmez ise kısıtlama konur. İstenen menü seçenekleri veya fiyat bilgileri engellenir.
Teknik Bilgiler
EFES Sipariş Takip programı MS Windows altında çalışır. Tek veya çok terminalli kullanılır. Çok terminalli kullanırken ana bilgisayar sıradan bilgisayar olabileceği gibi, bir sunucu(server) da olabilir. Bu sipariş takibi programı bilgisayara bağlı bir yazıcı olmadan da çalışır. Bilgisayara takılı faks modem kartı var ise müşteri veya tedarikçinize göndereceğiniz teklifi kağıda yazdırmadan, direk bilgisayardan, faks olarak gönderirsiniz. Bu sipariş programı kullanımında müşteri kartı, stok kartı ve diğer bilgi kayıtlarının sayısında bir sınırlama yoktur. İstediğiniz kadar müşteri kartı ve stok kartı açarsınız.
Özel Ek
Programa kendinize has özel ek yaptırmak isterseniz onu da karşılıyoruz. Örneğin sipariş maliyeti, satış kar ve zarar raporu gibi. İnternet'ten satış yapıyorsanız, stok mevcudu bilgilerinizi internet sitenize yükleme seçeneği eklemek gibi. 1987'den beri yazılım tecrübemiz ile size has çözüm üretiyoruz.
Deneyerek Öğrenin
EFES Sipariş Takip programı gerçek Windows mimarisi ve tıklarım görürüm yaklaşımı ile hazırlanmış bir sipariş yazılımıdır. Bu sipariş takibi programını kullanırken karşınıza pek çok öğretici bilgi gelir. Neyi nasıl yapacağınız ekranda gösterilir. Programın içinde 47 sayfalık kullanım kılavuzu da var. Böylece bu sipariş yazılımını istediğiniz gibi kullanıp deneyerek, teklif yönetimi ve sipariş yönetimi işlerini kısa sürede kendi kendinize öğrenir ve kavrarsınız. Zorlandığınız zaman bizden telefonla veya İnternet'ten destek alırsınız
Denemesi Bedava
EFES Sipariş Takip programı İnternet'ten ücretsiz şimdi indirin ve orijinal haliyle 21 gün  boyunca hiç bir ücret ödemeden kullanın.
 
Sipariş Takibi Teklif Yönetimi Stok Takibi
Siparişin Faksla Onayı Satınalma Programı Barkod Kullanımı
Entegre Kullanım Teklif Takibi İrsaliye Kesme
Sipariş Kontrol Özel Ek Yetki Dağıtımı
Deneyerek Öğrenin Asgari Stok Uyarısı Denemesi Bedava  

ÇESESA Bilgisayar Ana Sayfa   Program İndir   Özel Program   Hesaplarımız   İnsan Kaynakları   Destek & SSS   İletişim  
Güncelleme tarihi:01/07/2021